Okiem florysty: targi Gardenia 2021

Po wielu trudnych dla nas miesiącach, wreszcie nadeszła okazja do osobistego spotkania i rozmów. W Poznaniu na targach Gardenia. To jubileuszowa -15 edycja targów.

Dla naszego portalu to ważne miejsce-to właśnie w Poznaniu w 2019 roku zadebiutowaliśmy jako nowe medium internetowe na polskim rynku. Ponieważ wszyscy jesteśmy aktywnymi zawodowo florystami, zaprezentowaliśmy nasz własny pokaz florystyczny -„Kontrasty na salonach”. Gardenia była też dla nas okazją by spotkać się z naszymi czytelnikami oraz zaprezentować portal na własnym stoisku.

 

Dla mnie jako czynnego florysty niezmiennie bardzo inspirujące są pokazy florystyczne oraz podziwianie zaaranżowanych przez florystów kwiatowych stoisk. Co roku opuszczam targi z głową pełną nowych pomysłów.  Jak każdy profesjonalista szukam nowych, ciekawych gatunków i odmian kwiatów, dodatków, które wzbogacją moje prace i zaintrygują moich klientów. A ostatnie lata to wręcz kosmiczny rozwój florystyki. Nie do przecenienia jest wkład targów w wymiarze edukacyjnym: pokazy, warsztaty, seminaria w olbrzymi sposób wpływają na  rozwój profesjonalnej florystyki w Polsce.

 

Również w tegorocznej edycji bardzo ciekawie zapowiadają sie zarówno pokazy florystyczne jak i seminaria. Pełen program wydarzeń jest dostępny tutaj.  a my  będziemy dla was publikować relacje z targów.

Jeżeli startujesz w zawodzie,  chcesz poszerzyć swoją wiedzę, spotkać koleżanki  i kolegów z branży- odwiedź Targi Gardenia. Zapraszamy w imieniu organizatora i własnym.