51 Lato Kwiatów w Otmuchowie 

Dzień dobry,

Drogi czytelniku, miłośniku kwiatów, wielbiący piękno i artyzm. Łaknący historii i tradycji. Miło mi poinformować że, zbliża się coroczna impreza „51 Lato Kwiatów” w Otmuchowie. Wydarzenie, o którym „powiedzieć, że dużo się będzie działo, to nic nie powiedzieć”.
To trzeba zobaczyć!


Nazywam się Monika Harlos jestem rodowitą otmuchowianką i mistrzem florystyki.
Chciałam Was serdecznie zaprosić fantastyczne wydarzenie, którym jest już 51 edycja Lata Kwiatów, które odbędzie się w weekend 6 i 7 lipca w Otmuchowie, wypełniony różnymi atrakcjami dla wszystkich odwiedzających festiwal.

Podczas festiwalu będę miała ogromną przyjemność zaprezentować dwie realizacje mojego autorstwa, nad którymi teraz pracuję. Zapraszam na moją wystawę na zamku  „Zanurz się w przeszłości i zobacz przyszłość”. To opowieść o przemijaniu, odrodzeniu i o  zmianie, która codziennie dokonuje się u każdego z nas. Każda chwila, każdy dzień, i każdy miniony rok to kawałek naszej historii. Historii, której nie cofniemy i już nie wymażemy. Ale dzięki doświadczeniu przeszłości, codziennie możemy lepiej tworzyć nowe jutro. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do odwiedzenia wystawy by poczuć klimat zmian na własnej skórze – wszystkimi zmysłami.

W sobotę odbędzie się również mój pokaz na scenie. Chciałabym zadedykować go wszystkim kobietom. „Kobiecy punkt widzenia” to spektakl kobiecości, pokaz poczucia pewności siebie i własnej wartości. Poczuj się piękna i radosna! Zobacz najpiękniejszą i najbardziej zmysłową wersję siebie. Uwierz w SIEBIE!

„Nikt nie dał mi skrzydeł,
sama uczę się je tworzyć i
dmucham ile sił,
by niosły mnie tam, gdzie chce być.”

Monika Harlos
Mistrzyni  florystyki – Florystyczna Mistrzyni Polski z 2018 roku