„𝗞𝗶𝗻𝗱 𝗼𝗳 𝗠𝗮𝗴𝗶𝗰” – wyjątkowa Gala Florystyczna w Krainie Elfów!

Zdjęcie profilowe szkola_florystyczna_sfmn
 

„𝗞𝗶𝗻𝗱 𝗼𝗳 𝗠𝗮𝗴𝗶𝗰” – wyjątkowa Gala Florystyczna w Krainie Elfów!
Przed nami ciekawe wydarzenie: egzaminy florystyczne i uroczysta gala, którym w tym roku przyświeca tajemnicze hasło: „Kind of Magic”.Po wielu miesiącach intensywnej nauki  słuchaczki Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej będą świętować swoje florystyczne sukcesy w oranżerii przepięknych ogrodów Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

22 września, 14 Absolwentek Szkoły  przystąpi do egzaminu – 7 z nich pretenduje do tytułu Mistrzyni Florystyki, a pozostałe 7 powalczy o tytuł czeladniczy.

Niezwykła Gala florystyczna, która zwieńczy egzaminy, rozpocznie się 𝟚𝟛 𝕨𝕣𝕫𝕖𝕤́𝕟𝕚𝕒 𝕠 𝕘𝕠𝕕𝕫. 𝟙𝟠.𝟛𝟘, w magicznej scenerii mistycznych lasów.

Nasz  portal jest  z jednym  z patronów  medialnych   tego   wydarzenia.

Będzie to nie tylko moment, w którym nasi absolwenci odbiorą zasłużone dyplomy, ale także wyjątkowa niespodzianka i uczta dla oczu naszych gości.
Tegoroczne hasło „𝗞𝗶𝗻𝗱 𝗼𝗳 𝗠𝗮𝗴𝗶𝗰” zostało wybrane nieprzypadkowo – przeniesiemy się bowiem do tajemniczego świata elfów, gdzie modelki ubrane w kreacje floralne, zainspirowane naturą i mistyczną krainą elfów, wcielą się w role uroczych, delikatnych i tajemniczych kobiet-elfów.
Podczas tej wyjątkowej gali połączenie natury i magii stworzy niesamowitą atmosferę, przenosząc widzów w świat bajkowej krainy, gdzie rzeczywistość i fantazja spotkają się, tworząc swoiste żywe obrazy. Czeka nas niezapomniane doświadczenie w krainie, gdzie piękno przyrody i mistyka łączą się w harmonii.
Podczas Gali goście obejrzą również pokaz ozdób ślubnych wykonanych przez naszych Florystów.