Design by Sandra Attema for a previous Fusion Flowers magazine competition for Just Chrys

Feeria kolorów i kształtów chryzantem Just Chrys w Katowicach

Promująca chryzantemy inicjatywa Just Chrys (powołana do życia przez niderlandzką fundację Stichting Chryson) zaprezentuje się podczas Florystycznych Mistrzostw Europy 2022 w Katowicach jako sponsor kwiatów (ponad 5 tys. roślin!).

Niezwykłą różnorodność i uniwersalność chryzantem od producentów reprezentowanych przez Just Chrys będzie można podziwiać na wielkoformatowej wystawie pt. „Cztery Strony Świata” przygotowanej przez kilka drużyn złożonych z florystów.

Co więcej, chryzantemy zaprezentują się także w trakcie czterech minipokazów florystycznych, które poprowadzi

Edyta Zając-Chruściel, mistrzyni florystyki, na co dzień związana z Międzynarodowym Instytutem Florystycznym

 

Minipokazy zatytułowane wspólnie „Łamiemy stereotypy” przedstawią chryzantemę w być może zaskakującym dla części odbiorców świetle, stanowiąc niemałą inspirację do jej używania w kompozycjach na każdą okazję.

Zachwycających chryzantem podarowanych przez Just Chrys nie zabraknie też na stoisku patronackim, gdzie dodatkowo będzie można otrzymać bezpłatną publikację zatytułowaną „Chryzantemy. Katalog kolorów i kształtów”. To ponad 170 stron w uporządkowany sposób przedstawiających ponad 300 dostępnych na rynku odmian chryzantem – niezbędnik każdego florysty!

 

 

Artykuł sponsorowany przez SIGMA INTERNATIONAL (POLAND)

ZDJECIA 

  Od Just Chrys

Marcin Chruściel