Majestatyczne róże Avalanche+® ozdobą Europa Cup 2022

Gości przybywających do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w którym odbędą się Florystyczne Mistrzostwa Europy 2022, powita spektakularna instalacja florystyczna wykonana z kilku tysięcy ekskluzywnych róż Avalanche , od ich sponsora, koncernu Dümmen Orange.

 Projekt i wykonanie aranżacji to dzieło mistrzów florystyki, Zygmunta Sieradzana i Tomasza Kuczyńskiego, głównych wykładowców w Międzynarodowym Instytucie Florystycznym. Luksusowe róże Avalanche+®, zaaranżowane w nowatorski i wyjątkowy sposób, z pewnością urzekną zwiedzających swoją klasą i elegancją. Na pewno warto przyjechać do Katowic, aby się o tym osobiście przekonać.

Historia rodziny róż Avalanche+® rozpoczęła się ponad dwie dekady temu kultową już, białą różą. Jej nazwa (ang. lawina) nawiązuje do siły, trwałości i wyjątkowego rozmiaru tego kwiatu. W kolejnych latach rodzina powiększyła się o kilka pastelowych róż o tej samej charakterystyce i prezencji.

Dodatkową atrakcją dla miłośników róży Avalanche+® będą minipokazy w wykonaniu mistrzyni florystyki, Anny Lamot-Bach, które przez cały czas trwania Europa Cup 2022 będą odbywać się na stoisku firmy OASIS®. Florystka zademonstruje różne dekoracje kwiatowe, w tym bransoletki na rękę z różą Avalanche+®, oraz wskaże ekologiczne rozwiązania, w których róża Avalanche+® zostanie wyeksponowana na wielu różnych recyklingowanych podstawach

 

 Artykuł sponsorowany przez:
SIGMA International (Poland)