Zapraszamy na jedne z najważniejszych targów kwiatowych na świecie IFTF

Po raz kolejny mamy zaszczyt jako portal być patronem medialnym jednych z najważniejszych targów kwiatowych na świecie: International Flower Trade Fair (IFTF). W tym roku targi odbędą się od środy 8 listopada do piątku 10 listopada 2023 r. Wydarzenie odbędzie się w Expo Greater Amsterdam w Vijfhuizen, w pobliżu międzynarodowego lotniska Schiphol w Amsterdamie.

Przewiduje się, że w tym roku liczba wystawców będzie jeszcze większa, szczególnie w kategorii międzynarodowych hodowców kwiatów, którzy stanowią kluczowy profil targów. Obiecujące jest to, że hodowcy kwiatów z Etiopii, Kenii, Kolumbii, Ekwadoru, Włoch, Hiszpanii, Izraela, Japonii, Belgii, Francji, Rwandy, Turcji, Indii, Chin,Iranu i innych krajów zaprezentują najnowsze odmiany dostępne na rynku, czyniąc z tegorocznych targów bardzo oczekiwane wydarzenie.

W tym roku zaprezentuje się 291 wystawców z 28 krajow pelna lista wystawców tutaj. 

W tym roku na targach silnie reprezentowane są firmy z USA (That Flower Feeling TFF) ze swoją kampanią promowania „więcej Amerykanów częściej cieszy się większą ilością kwiatów”. 

To nam pokazuje jak ważne, są kampanie promujace kwiaty w społeczeństwie. W Polsce niestety nie mamy takiej świadomości i żadne organizacje branżowe nie prowadzą mocnej kampanii promocyjnej na szerszą skalę.

 

Zdjęcia: Michał  Bursig