Czas na imprezę z florystami z Polski

Polscy floryści mają moc! Dziś pokazujemy dzieła sztuki, które tworzą najlepsi polscy floryści i udostępniamy ich prace, by dotarły do jak największej ilości odbiorców.

AmaryllisInfo i Fusion Flowers magazine

A wszystko przy okazaji konkursu zatytułowanego „Party Time with Amaryllis!” [Czas na imrezę z Amarylisem]. Konkurs został zorganizowany przez AmaryllisInfo i Fusion Flowers magazine. Organizatorzy poprosili florystów, aby wykorzystali swój kunszt i wyobraźnię do stworzenia projektów z wykorzystaniem hipeastrum. Jurorzy oceniający nadesłane prace będą oceniać interpretację tytułu oraz technikę wykonania pracy zgłoszonej na konkurs.

Magazyn Fusion Flowers prezentuje współczesną florystykę i projektantów florystyki z całego świata, a AmaryllisInfo to inicjatywa wszystkich hodowców ciętych amarylisów w oraz Royal FloraHolland by promować ten piękny kwiat. AmaryllisInfo współpracuje przy wielu różnych projektach skierowanych do florystów, które zachęcają do wykorzystania hippeastrum w ich pracach.Z wielką przyjemnością stwierdzamy, że poziom prac nadesłanych z Polski jest na najwyższym poziomie i wg naszej oceny rozmach projektów oraz kunszt ich wykonania sprawia, że prace polskich florystów plasują się w ścisłej czołówce spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Na szczęście nie zasiadamy w jury konkursu, dlatego z prawdziwą przyjemnością możemy zaprezentować wszystkie zgłoszone prace z Polski, ale gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu na najpiękniejszą- Waszym zdaniem- z nich. Głosować można na facebookowym profilu Fusion Flowers.

Prace konkursowe:

Monika Kasprzyk, Mięta do kwiatów, Grębocice

Modelka: Marcelina Kasprzyk
Zdjęcia: Klaudia Gola

Anna Smolińska, Passja Flora Floral Studio, Lublin

Zdjęcia: Anna Smolińska

Iza Tkaczyk

Modelka: Magda Kowalska
Zdjęcia: Iza Tkaczyk

Arletta Lembowicz, Lublin

Beata Zaborek, Kalejdoskop, Lublin

Zdjęcia modelki w sukni: Karolina Bator
Zdjęcia aranżacji przy stole: Michał Kocik

Małgorzata Szwagiel, Red Floral Art, Rzeszów

Modelka: Viktoria Sadova