IFTF 2021- zjednoczona światowa społeczność kwiaciarska

Po ostatnich 21 miesiącach nadszedł czas, aby globalna społeczność kwiaciarska zebrała się na Międzynarodowych Targach Kwiaciarstwa (IFTF), trwających od 3 do 5 listopada 2021 r., w miejscowości Vijfhuizen Niderlandy.

W tym roku mija 11 lat, odkąd zorganizowano  inauguracyjne Międzynarodowe Targi Kwiaciarstwa (IFTF) w Vijfhuizen w Niderlandach. Koncentrując się wyłącznie na handlu kwiatami B2B, IFTF łączy najnowsze osiągnięcia w kwiaciarstwie, wiedzy, innowacjach i kontaktach.

IFTF to miejsce, gdzie  światowa branża kwiaciarska spotyka się co roku. Rozpoczęta w 2010 roku, ta 3-dniowa wystawa handlowa promuje handel świeżymi kwiatami i roślinami, jednocześnie dążąc do zwiększenia produkcji i konsumpcji.Każdego roku coraz więcej  zwłaszcza międzynarodowych  hodowców decydują się dołączyć i wystawić się na największych i najważniejszych targach dla światowej branży kwiaciarskiej. Tu dowiecie się, jakie firmy w tym roku biorą udział https://hppexhibitions.com/iftf/?page_id=357#v

Targi, które odbywają się co roku w pierwszym tygodniu listopada, stały się obowiązkowym wydarzeniem dla każdego,  który uprawia, handluje lub dostarcza kwiaty do tej branży.

Ubiegły rok nie był rokiem, który branża planowała, ponieważ Covid-19 zmusił organizatora targów do odwołania edycji IFTF 2020, jednak   obecnie, podjęło wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić odwiedzającym bezpieczeństwo podczas ich wizyty na wystawie w roku 2021.  Centrum kongresowe Expo Haarlemmermeer oferuje solidną wentylację i dodatkowe czyszczenie przed i po każdym dniu pokazu.

Floraplus.pl ma ogromny zaszczyt, być patronem medialnym tego wydarzenia i specjalnie dla Was drodzy cztelnicy, będziemy  z  targów IFTF przekazywać na bieżąco wszelkie nowinki ze świata roślin. Do zobaczenia na IFTF, oczywiście na czerwonym dywanie.