Pstrykfotografia -przyroda w obiektywie

Przyroda jest piękna

Dziś o człowieku i jego pasji.

Michała spotkałem na swojej drodze, robił kilka razy fotografii moich prac.

Z rozmowy wynikło ze kocha fotografować lokalną przyrodę.

Z pocztku były to piekne fotografie, ale poszedł o krok dalej przetwarzajac fotografie

Teraz na podstaie fotografi tworzy cudowne obrazy.

Michał Kumór – fotograf, światłolub, osoba wysoko wrażliwa.

Bo o nim mowa tak to opisuje:

Zaczęło się rok temu. Od długich spacerów z psem i z aparatem. I fotografii tego, co znajdowało się praktycznie na wyciągnięcie ręki. Pierwsze, nieśmiałe, próby przerodziły się w regularne wyjścia, a następnie w serię delikatnych „portretów” roślin. „Moje bezdroża”, bo tak właśnie nazwałem cykl fotografii, jak również inne moje prace, można znaleźć na Facebooku fanpageu Pstrykofotografia.

Chęć do tego, aby pokazywać piękno, delikatność i niesamowitą wprost różnorodność flory pozostała. Myślę nawet, że przerodziła się w osobną, równoległą do fotografii, pasję. W okresie jesienno-zimowym zacząłem szukać sposobu, by nadal móc pokazywać tętniące w moich wspomnieniach życiem i kolorami piękno tego, co pozostało z barw lata. Zacząłem eksperymentować z kolorem i tak właśnie powstawały pierwsze zdjęcia będące połączeniem minimalistycznego piękna flory z pełną paletą intensywnych barw. Ciesze się, mogąc zaprezentować efekty czytelnikom portalu Floraplus.pl.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia fanpageu Pstrykofotografia na Facebooku oraz dostępnego na nim sklepu z fotoobrazami. Kupując wydruki zdjęć mojego autorstwa na płótnie wspierasz początkującego artystę i pozwalasz na rozwój pasji do -pokazywania piękna otaczającej nasz flory.

Ja jestem oczarowany takim podejsciem do tematu.

Tutaj kilka prac Michała: