Sebastian Wasilewicz nasz korespondent w Niderlandach

Przedstawiamy sylwetkę naszego niderlandzkiego (holenderskiego) współpracownika- Sebastiana Wasilewicza. W zakładce kwiatowe odsłuchy będziecie mogli wysłuchać, jak ciekawie opowiada o florystyce w swoich podcastach(słuchowiskach). Sebastian przedstawia swoje spojrzenie na niderlandzki rynek kwiatowy i florystykę.


Bardzo cieszymy się z tej współpracy, rynek kwiatów w Niderlandach jest bardzo ciekawy i perfekcyjnie zorganizowany. Warto wprowadzić w naszym biznesie wiele rozwiązań z tamtejszego rynku.

Sebastian Wasilewicz magister inżynier ogrodnictwa, mistrz florystyki . Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej w Warszawie . Laureat konkursów florystycznych w kraju i za granicą . Florysta w holenderskich kwiaciarniach Acacia Fleur & Interieur oraz Bloemigkado . Twórca filmów florystycznych na platformę YouTube oraz autor podcastów kwiatowych na funpage FlowerMobile . Banita, od kilku lat mieszka i pracuje w kraju tulipanów. Z dystansem oraz z holenderskim podejściem do biznesu obserwuje i opisuje świat otaczających nas kwiatów. Florystyka to moja pasja i sposób na życie.
#Twórzmy #trenujmy #inspirujmy to moje motto.