Import Promotion Desk (IPD) zaprasza na Międzynarodowe Targi Kwiatów (IFTF)!

Witajcie na Międzynarodowych Targach Kwiatów (IFTF)! Doświadczcie różnorodności kwiatów z Kolumbii, Ekwadoru i Kenii od 9 do 11 listopada w Vijfhuizen. Import Promotion Desk (IPD) zaprasza Państwa na własne stanowisko, gdzie można lepiej poznać naszych partnerów oraz ich  ofertę

Obok róż oraz alstromerii, wiele odmian letnich kwiatów będzie prezentowane przez Kenijskich producentów kwiatów ciętych, takich jak hypericum oraz anigozantus. Z Ekwadoru, oprócz producentów róż, pojawią się producenci goździków oraz zantedeschi.

 Dodatkowo, jedna z naszych farm jest wyspecjalizowana w produkcji protei, które normalnie są hodowane głównie w rejonie Afryki Południowej. Kolumbia przedstawi szeroki wachlarz chryzantem, gipsówki oraz hortensji podczas IFTF.

Jako inicjatywa promocji importu, IPD kojarzy ze sobą europejskich kupców ze starannie wyselekcjonowanymi eksporterami z krajów wschodzących i rozwijających się. Chociaż IPD jest inicjatywą niemiecką, finansowaną przez Niemieckie Federalne Ministerstwo Współpracy Gospodarczej oraz Rozwoju (BMZ), chętnie współpracuje ze wszystkimi kupcami z UE. Importerzy korzystają z preselekcji wykonanej przez ekspertów IPD dzięki czemu mogą zaoszczędzić na własnych kosztach pozyskania materiału.

Zespół IPD bardzo dokładnie dobrał farmy kwiatowe biorące udział w naszym programie, sprawdził je pod kątem takich kryteriów, jak jakość produkty, gotowość i wydolność eksportową, oraz dotrzymywanie międzynarodowych standardów i certyfikacji i przygotowanie do odbioru na rynku europejskim. Podczas targów IFTF, europejscy kupujący mogą poznać różnorodne produkty wysokiej jakości pochodzące z trzech krajów partnerskich IPD, rozszerzyć własny asortyment oraz zoptymalizować proces zakupowy.

Artykuł sponsorowany