Targi Special Days – Florystyka i dekoracje

Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie od wielu lat spotkać się mogą Floryści z odległych zakątków kraju. Jeden tydzień gdzie przywitają się mistrzowie i młodzi adepci tej pięknej, trudnej i wymagającej uwagi sztuki. W Poznaniu na Special Days czekają na Was pokazy florystów z przeróżnych odłamów naszej profesji.

Na scenie bardzo wartościowe prelekcje o kondycjonowaniu roślin od Kwiaty & Miut oraz prawdziwe wsparacie w kwiatowym biznesie od Andrzeja Dąbrowskiego, którego szczegółowo przedstawiać nie trzeba.
O godzinie 14:15 we czwartek polecamy także nasze show ze stalą, drewnem i kortenem, które kochamy miłością szczerą.Co ważniejsze, to również warsztaty w czasie których, mistrzowie tacy jak Piotr Sekunda, Katarzyna Greta Szymkowiak, Hubert Lamański, Łukasz Krytkowski czy Monika Bębenek, nauczą Was technik florystycznych. Profesor UAM Jędrzej Stępak, artysta z wieloletnim doświadczeniem, poprowadzi warsztaty wikliniarstwa.Kolejna perełka to Magic Moments gdzie na 100 m2 blogerzy, najwięksi producenci ozdób świątecznych oraz niezastąpiona w tym połączeniu Ula Michalak, stworzą zjawiskowe aranżacje, które możecie wykorzystać w domach i przestrzeni publicznej.

Już nie możemy się doczekać.

Aby się zainspirować zapraszamy do strefy trendów. Znajdziecie tu nie tylko najmodniejsze style florystyki ślubnej, ale także wystroju wnętrz. Aranżacje Boho  Modern, Industrial, stylu Śródziemnomorskiego, Romantyzmu, na kilkuset metrach kwadratowych antresoli pawilonu nr 2- chyba nie potrzeba długo Was przekonywać.
A jak już na niej będzie, wpadnijcie na nasze stoisko. Zapraszamy serdecznie.

Na koniec garść przydatych linków i informacji
Szukacie konkretnego pokazu- zajrzyjcie do poniższej tabeli
Chcecie sprawdzić czy Wasze ulubione firmy będą wystawcami? Spójrzcie w tabelkę

 

Szukacie konkretnego pokazu- zajrzyjcie do poniższej tabeli

 

Chcecie sprawdzić czy Wasze ulubione firmy będą wystawcami? Spójrzcie w tabelkę

 

Special Days 2019