Flora Holland Trade Fair 2021

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i wypełnionej wydarzeniami wyłącznie w formule online, zarząd giełdy w Aalsmeer zdecydował o ponownej organizacji targów Flora Holland Trade Fair.

Wystawcami wystawy tradycyjnie będą członkowie giełdy Flora Holland oraz dostawcy kwiatów. Na wystawę zarejestrowało się ok. 600 wystawców. Oczekiwanych jest około 17 000 handlowców z całego świata. Oprócz nowości kwiatowych na targach będzie można zobaczyć bibeloty i ozdoby do dekoracji wnętrz. Jak podkreślił CEO giełdy, wystawcy doskonale wiedzą, jak się ze sobą kontaktować online, ale nic nie zastąpi doświadczenia obcowania z żywym materiałem kwiatowym, który będzie można zobaczyć na targach.

The Greenovation Award 2021

Pierwszego dnia targów odbędzie się przyznanie Greenovation Award za najbardziej zrównoważony produkt lub pomysł w sektorze florystycznym w 2021.

Zrównoważona produkcja kwiaciarska staje się nową normą, klienci na całym świecie coraz częściej zwracają uwagę na sposób produkcji oraz oddziaływanie produktu na środowisko naturalne. Producenci zrzeszeni w Royal Flora Holland uważnie obserwują ten trend i mając świadomość zachodzących zmian, postanowili dodatkowo wesprzeć zrównoważony rozwój w swojej branży honorując najbardziej ciekawe rozwiązania nagrodą ‘Greenovation Award’.

Targi Flora Holland Trade fair odbędą się w dniach 3-5 listopada w Aalsmeer. W tym samym czasie w Vijfhuizen odbywają się targi IFTF, o których pisaliśmy tutaj.